Пісня Арсена Мірзояна "Або хоч маленький рубець" занурює нас у рефлексію про втрату, самотність і спробу знайти сенс у своєму існуванні. Ліричний герой звертається до свого співрозмовника, якого бачить у стані глибокого алкогольного сп'яніння, не ставлячи питань щодо причин такого стану, адже він сам відчував себе подібним чином. Це створює образ двох людей, які через особисті втрати і розчарування шукають втіху у забутті.
У тексті йдеться про втрату ілюзій, про усвідомлення, що ми ніколи не мали крил, а можливо, навіть і неба над головою. Така метафора вказує на втрату надій та мрій, які раніше здавалися невід'ємною частиною нашого буття. Ліричний герой відображає універсальну емоцію втрати, що об'єднує людей у спільному пошуку смислу життя.
Згадка про графіті на стінах, що містить зізнання в коханні, та знечулені пальці кригою символізує відчуття замороженої емоційності та нездатність досягти зв'язку з іншими. Водночас рядки про ключі, які не слухаються, і спину, на якій не спали крила, але які гладила мама вночі, відкривають тему дитинства та підтримки, яку ми втрачаємо, стаючи дорослими.
У цій пісні Мірзоян змальовує картину життя, в якому кожна втрата залишає слід або "хоч маленький рубець", але також наголошує на невідворотності спільного досвіду втрати та самотності. Через образи і метафори пісні передається ідея про те, що, незважаючи на всі втрати і розчарування, спільність у досвіді може стати джерелом зв'язку між людьми.