Ця пісня Насті Каменських пронизана глибокою емоційною болем та відчуттям втрати. У перших рядках ми зустрічаємося з контрастом між загальним сприйняттям душі, як чогось легкого і світлого, та особистим досвідом виконавиці, чия душа переповнена гіркотою і болем, ніби "океан гірких сліз". Образ "берегів схил тривожних" підкреслює невпевненість та тривогу, яка супроводжує її стан.
Далі пісня переходить до більш метафоричного і поетичного опису стану душі, що "у крові, в пелюстках і роздерта безбожно". Це зображення говорить про глибоку внутрішню рану, що не зможуть загоїти ні слова, ні ліки. Фраза "і не допоможуть слова" вказує на безвихідність ситуації, де зовнішні спроби допомоги залишаються безрезультатними.
У середині пісні ми бачимо згадку про "травневі квіти" та "азовський вітер", що може символізувати надію та зміну, але одразу ж цю надію перекреслює "мурашиння електронних літер", що нагадує про сучасну реальність, де справжні емоції часто замінені віртуальними враженнями. "Моя молитва замість заповіту" може говорити про бажання залишити щось значуще після себе, в той час як "душа у високих травах" викликає образи самотності та забуття.
Завершення пісні повертає нас до початкових рядків, підкреслюючи циклічність болю та пошуку сенсу серед особистих трагедій. Все це створює враження пісні як глибокого розмірковування про складність людських емоцій та неминучість втрати, що кожен переживає по-своєму.