Текст пісні "Зоре моя вечірняя" виконавиці Victoria Niro розкриває глибокі почуття та роздуми про рідну землю, любов до неї та болючі випробування, які випали на долю її народу. У перших рядках пісні звернення до вечірньої зорі символізує прагнення до свободи, спілкування з природою, яка є невід'ємною частиною життя українців. Ліричний суб'єкт ділиться своїми переживаннями, спогадами про красу природи, яка навіює спокій та мир.
Далі автор пісні звертається до більш темних тем, описуючи вовкулака, який ночує на могилі, та сича, що віщує недолю. Ці образи символізують страхи та випробування, з якими зіштовхується народ, борючись за своє існування і свободу. Натяки на містичне та надприродне підкреслюють глибину народних вірувань та зв'язок із землею.
У пісні також звучить мотив неприйняття втрати рідної землі, виражений через слова про неможливість прийняти, що "нам ніби місця вже нема". Це відображає непохитну віру у право на свою землю та відмову від будь-яких спроб її втратити. Віра стає бронею, що захищає від зовнішніх викликів та випробувань.
Заключні рядки пісні підсумовують загальний настрій та послання - незважаючи на всі труднощі та випробування, є непохитна віра в свободу та незламність духу українського народу. Любов до рідної землі, її історії та культури є основою існування та боротьби за власну ідентичність і свободу. "Ми будем вільні Тільки в Україні" - ці слова відображають глибоке переконання у тому, що свобода і самобутність народу нерозривно пов'язані з їх рідною землею.