Текст пісні "Поколіннями буде ненависть" від PROBASS & HARDI відображає глибокі рефлексії про сучасне суспільство, технологічну прив'язаність людини та важливість збереження ідентичності та коріння. У перших рядках мовиться про те, як людина все більше інтегрована у цифровий світ, стаючи частиною технологічної "прошивки", водночас зазначається про важливість залишати слід у світі, не втрачаючи своєї унікальності та ідентичності.
В подальших рядках автори розмірковують про спадкоємність поколінь та захист свого роду, підкреслюючи необхідність берегти та продовжувати традиції предків. Образ "майбутнього, написаного зеленими символами", може символізувати життя, яке формується у цифровому просторі, де кожен з нас залишає свій невидимий відбиток.
Згадка про "володіння Пандори" та "скверний дотик" відображає побоювання з приводу негативного впливу технологій на людство, втрати зв'язку з природою та моральними цінностями. Автори говорять про "голос з гори", можливо, маючи на увазі прагнення до вищих ідеалів або пошук духовного керівництва у світі, де панує хаос та невизначеність.
Вислів "Поколіннями буде ненависть" може бути розумінням того, що конфлікти та протистояння, закладені в сучасному суспільстві, будуть передаватися з покоління в покоління, якщо не відбудуться зміни у способі нашого мислення та взаємодії з світом. "Ми згадали хто ми" слугує закликом до самоідентифікації, згадування своїх коренів, важливості збереження культурної та національної ідентичності у глобалізованому світі. Пісня стимулює до роздумів про те, як технології змінюють наше сприйняття реальності, відносини з навколишнім світом та самі себе.