Пісня "Так буває: не світає" виконавиці Злати Огнєвіч - це глибокий і надихаючий гімн рідній землі, надії та відродженню. Із перших рядків твору ми поринаємо у візію темного, холодного шляху, що символізує випробування та складнощі. Проте, авторка негайно вводить образ білих зграїв, що приносять мир і тепло, відображаючи віру в світле майбутнє та перемогу добра.
У серці пісні - звернення до рідної землі через символічний політ лелеки, яка несе спокій і злагоду. "Лети, лелеко, птахо вільная" стає метафорою повернення додому, до коріння, яке дає силу і натхнення. Заклик "Залишись, де мій дім" підкреслює нерозривний зв'язок із рідною землею, важливість коріння і приналежності.
Третій вірш пісні розкриває тему випробувань, через які проходить народ: "Нас терзали злі вітри, Кулі обпікали нам борти". Але незламність духу і віра в краще майбутнє дозволяють не здаватися і зберегти світло надії - "Наша свічка не згаса". Фінальні рядки пісні символізують відродження, новий початок, що настає зі сходом сонця, і підтверджують непохитну віру в те, що після найтемнішої ночі завжди настає світанок.
У підсумку, пісня Злати Огнєвіч - це величний гімн любові до рідної землі, відданості корінням та непереможності духу народу, який вірить у своє світле майбутнє та єдність із природою. Це твір, що інспірує, заспокоює та нагадує про незламну силу любові та віри.