У пісні "Та ще зарано нам іти в Асгард" українського виконавця YARMAK розповідається про героїчний та містичний шлях воїна, який стоїть перед обличчям випробувань і викликів. Використовуючи символіку і образи зі славетних міфологій, автор зображує внутрішню силу та рішучість головного героя. Вступні рядки з круком на вівтарі та грізним місяцем навівають атмосферу священного та недоступного, підкреслюючи важливість моменту і готовність воїна до прийдешніх випробувань.
В подальшому тексті пісні герой звертається до небесних сил за допомогою і силами, підкреслюючи свою відданість та готовність іти до кінця. Метафори про розум, холодний як Арес, і тіло, створене небесними ковалями, відображають залізну волю та фізичну силу воїна. Образ демона, що завмер, та ворогів, що околіли, демонструє перевагу героя над темними силами, а згадка про Перуна, який ткає його кольчугу, підкреслює захист і підтримку вищих сил.
Кульмінаційним моментом є звернення до боротьби з ворогом, незламності духу та відмови від страху смерті. Герой пісні представлений як втілення природніх елементів і давніх символів - вовка, дуба, малахіта, що символізує його глибокий зв'язок з природою та стародавніми віруваннями.
Заключна частина підсумовує готовність воїна до подорожі та його відмову відпочивати у вальгаллі, Асгарді, поки є невирішені справи на землі. Метафора Баала, що блукає по земному храму, може символізувати внутрішній конфлікт або зовнішні випробування, з якими герой повинен зіткнутися. Заклик відчиняти брами ім'ям світла та роду відкриває глибинний зміст пісні - про пошук свого шляху, протистояння темряві та відданість своїм ідеалам та корінням.