Пісня "За село і місто кожне" виконавця МИ З УКРАЇНИ пронизана глибокими почуттями патріотизму, мужності та непохитної віри в незламність духу українського народу. Вона починається з образу ворожої сили, що налетіла на Україну, як хижий птах, що розпустила свої чорні крила над країною, символізуючи руйнування та біль. Але в той же час пісня відразу ж наголошує на непереможності народу, що піднімається з руїн, виявляючи неабияку силу духу та волю до життя.
У наступних рядках пісні акцент робиться на єдності та солідарності українців, їх непохитній вірі у власні сили. "Ми з України!" - цей приспів звучить як горде заявлення про приналежність до великої та незламної нації, що має велике серце і справжній дух, здатний протистояти будь-яким випробуванням. Слова пісні зображують образ міцного, непохитного народу, який стоїть на своїй землі та відстоює свою свободу та незалежність.
Важливою темою пісні є також мотив відродження та надії. Згадуються міста, які постраждали від війни, але які будуть відновлені, і наші діти знову зможуть побачити їх красу. Пісня закінчується обіцянкою помститися за кожне село і місто, що постраждали, та готовністю віддати відсіч злу, що символізує не тільки оборону, але й активну позицію у боротьбі за власну державу і майбутнє.
Таким чином, пісня є могутнім виразом непохитної волі українського народу до боротьби, віри в перемогу та любові до своєї землі. Вона відображає дух нескореності та впевненість у тому, що спільними зусиллями можна подолати будь-які випробування.