Пісня "Та ходіть мої русалочки до самого двору" від GoA переплітає елементи українського фольклору з сучасною музичною обробкою, створюючи містичну та чарівну атмосферу. Вона відображає зв'язок людини з природою, міфологією та традиційними уявленнями про русалок. Русалки тут виступають як символічні фігури, що з'єднують світ природи з людським досвідом, несучи в собі як загадковість, так і магію.
У тексті пісні лірична героїня звертається до русалок, просить їх не приходити темною ночі до її нової хати, але водночас запрошує до свого двору, попереджаючи не топтати руту та м'яту. Це вказує на глибокий зв'язок з природою та повагу до землі, яка живить і захищає. Мотив проведення русалок до бору і повернення додому молодою символізує обновлення, циклічність життя та можливість переосмислення і зміни.
Повторювані рядки про раніше ранок, сонце, пташку та засіяну стежку вносять елемент надії та очікування нового дня, що несе в собі обітницю світла, любові та гармонії з природою. Через образи русалок і природи пісня підкреслює важливість збереження зв'язку з традиціями та природним світом, водночас звертаючись до універсальних тем відновлення, любові та взаємоповаги. Вона запрошує слухача подумати про власні корені, традиції, та важливість гармонії з оточуючим світом.