Пісня "RUSALOCHKI" від GoA занурює слухача у світ українських народних вірувань і образів, де міфічні істоти - русалки - відіграють ключову роль. У перших рядках твору автор звертається до природного елементу - зеленої добровільної криниці, просячи її розкрити правду про свої сни та почуття невідповідності світу навколо. Ця криниця символізує глибину внутрішнього світу, таємниці підсвідомості, які автор прагне розгадати.
Русалки у пісні - це не лише міфологічні істоти, але й символ природи, що втручається у людське життя. Їхня присутність у сновидіннях та біля домівки говорить про нерозривний зв'язок з природою, її вплив на долю людини. Але з іншого боку, є побажання не порушувати гармонію життя - не топтати рути і м'яти, що є метафорою бажання зберегти внутрішній світ, особистий простір недоторканим.
"Рано-рано" є повторюваним мотивом, який символізує нові починання, надію на оновлення і свіжість відчуттів. Цей лейтмотив пов'язує життя з природним циклом, нагадуючи про вічне відродження, ранкову свіжість та можливість почати все спочатку.
В кінцевих рядках звучить мотив проводу русалок до лісу, що символізує прощання з минулим, з ілюзіями та мріями, які вже не відповідають реальності. Автор виражає готовність відпустити минуле, залишити за собою міфічний світ русалок та повернутися до реального життя оновленою, "молодою". Це говорить про циклічність життя, про необхідність відпускати старе для появи нового, про здатність до самооновлення і самовідновлення. Пісня відображає глибокі філософські мотиви, пов'язані з рефлексією внутрішнього світу людини, її зв'язку з природою та циклами життя.