Пісня "Як стану літнім дощем" виконавця Хейтспіч висвітлює глибокі суспільні проблеми, обгортаючи їх у метафору невинності та природності ромашок. У тексті міститься критика сучасного суспільства, де люди, втомлені від війни та повсякденних труднощів, стають байдужими до оточуючих їх подій. Автор використовує образ ромашки як символ чистоти і простоти, який контрастує з жорстокістю і байдужістю сучасного світу.
У першій частині пісні відображено зневіру в можливості зміни через пасивність і байдужість суспільства. Люди, згадані у пісні, "ходять брудні і пишаються", тобто вони звикли до існуючого стану речей і не прагнуть його змінювати. Паралельно творець звертається до "вчених" людей, які, на його думку, також не вносять змін, втрачаючи всяку активність та креативність.
Згодом текст пісні переходить до більш особистої рефлексії. Виконавець згадує про власні почуття до людства – ненависть і любов одночасно. Це виражає складність людських емоцій та зв'язків, де навіть у найскладніші моменти людина може відчувати і глибоку прив'язаність, і різке розчарування в інших.
Фінальна частина пісні підсумовує бажання переродження та змін. Виконавець хоче стати "літнім дощем" або "вітром", що символізує оновлення та здатність впливати на світ. Це прагнення до перетворення та здатності внести зміни в оточуючий світ, незважаючи на всю ворожість і хаос, який іноді може запанувати у суспільстві.