Пісня "Кропива" у виконанні Анни Трінчер занурює слухача у вир болю і розчарування, викликаного розривом стосунків. Артистка описує відчуття самотності та відчуженості, що настає після втрати коханої людини. Вона малює картину холодного дня, який стає метафорою її внутрішнього світу - пустого і безрадісного після того, як її половинка залишила її. Ці емоції підкреслюються спогадами про минуле, про "його почерк", який вона все ще не може випустити з голови.
Головна метафора пісні - "любов кропива", що відображає біль і страждання, які людина відчуває від розлучення. Любов, яка колись здавалася ніжною і приємною, тепер приносить лише біль, подібно до кропиви, яка пече і залишає сліди на шкірі. Співачка звертається до своєї мами, ділиться своїм болем і розчаруванням, але також намагається запевнити її, що вона все ще жива, попри те, що "любов кропива дістала жало".
Пісня передає глибокі емоції та досвід, який багато хто може вважати спільним - втрату коханої людини і боротьбу з наслідками цієї втрати. Через свою вразливість та чесність, "Кропива" спонукає слухачів замислитись над власними переживаннями та знаходити в них відгомін власних історій. Сила пісні полягає у тому, як вона звертається до універсальності болю та відновлення після розставання.