Пісня "З одного боку ми, а з іншого наша юність" у виконанні Жені та Каті занурює слухача у роздуми про протиставлення минулого та сучасності, а також про неуникну втрату юності та мрій, які здаються невід'ємною частиною нашого "я". Центральна метафора пісні – розвалений міст, який символізує переломний момент у житті, катастрофу або глибоку особистісну кризу, в результаті якої "ми" (тобто сучасне "я" людини) опиняємося по один бік відгороджені від нашої юності, яка лежить у руїнах по інший бік. В пісні йдеться про спроби впоратися з внутрішнім вакуумом та пошуки сенсу в житті, що втратило колишню яскравість і повноту.
В тексті також простежується тема самотності та небажання змиритися з непоправним. "Зі мною усе гаразд, просто хотів побути на самоті" – це спроба знайти усамітнення для того, щоб краще зрозуміти свої почуття та емоції, що вирують всередині. Проте внутрішній конфлікт і боротьба зі спогадами не дають герою пісні знайти спокій. Він прагне забути минуле, але "щось всередині" не дає цього зробити, нагадуючи про невирішені проблеми та нереалізовані мрії.
Метафора згасаючих зірок, що може символізувати втрату надії та оптимізму, у пісні отримує протилежний поворот завдяки згадці про одну зірку, яка "палатиме для нас". Це вказує на існування надії, що незважаючи на всі життєві негаразди та втрати, можна знайти силу продовжувати рухатися вперед, пам'ятаючи про світлі моменти минулого та не втрачаючи віру в майбутнє. Пісня стає відгуком на універсальні виклики життя, нагадуючи про важливість зберігати особистісну цілісність і здатність до самопізнання та самовдосконалення.