Пісня YARMAK "В містах бруківка і тваринний бруд" пронизана глибоким змістом, який розкривається через метафори та символіку, властиві творчості артиста. Вона занурює слухача у рефлексії про вічне протистояння добра та зла, суспільні негаразди, і водночас - про пошук світла в темряві.
На початку пісні йдеться про втрачений рай, мирність і красу природи, що контрастує зі згубними діями людей, котрі ведуть до руйнації та болю. "Шахед в дитячу кімнату" символізує безсилля і невинність у світі, де війна та агресія залишають на душі незгладимий слід.
Далі артист звертається до образу борця, що не втрачає надії попри виклики та випробування, символізуючи непереможність духу та бажання захищати своє. "Якщо ти шлаку пуд, то не збагатять кошти" - цей рядок наголошує на ідеї внутрішньої цінності та сили характеру, що переважають матеріальні блага.
В останній частині пісні з'являється образ опору і боротьби, де "Вавілон горить", але "запеклих вогонь не пече" - метафора непохитності та готовності до боротьби за свої переконання і світле майбутнє. Тут YARMAK закликає до єдності та відваги, нагадуючи про важливість спільної боротьби зі злом.
Так, крізь призму символів та метафор, YARMAK розповідає про складний шлях до відновлення справедливості, про внутрішню силу, що дозволяє пережити темряву і знайти світло, незважаючи на всі перешкоди. Це гімн незламності духу та віри в краще майбутнє.