Пісня "Хоча б на мить" Нікіти Кісельова виражає глибокі емоції та почуття, пов'язані з віддаленістю та спробами зберегти зв'язок із коханою особою. Від самого початку пісні, зображуючи холодний зимовий день, коли все навколо здається пригніченим і тьмяним, автор малює картину спустошеності та бажання бути поряд з коханою. Цей образ посилюється розповіддю про спроби дістатися до коханої, що символізує боротьбу за збереження їхніх відносин.
В середині пісні поетичні образи набувають більшої глибини, коли згадується ніч, ясна та зоряна, яка контрастує з особистими переживаннями героя. Використання метафори неприйнятих листів кохання, які "загубились на кордоні пропаганди", підкреслює ідею перешкод та втрат у спілкуванні, які можуть бути спричинені зовнішніми обставинами або внутрішніми розбіжностями.
У фіналі пісні розкривається образ розсипаних почуттів, немов доміно, що символізує ланцюгову реакцію втрат та розчарувань у відносинах. Слова про те, що кохана "охолола як червоне вино", вказують на остаточне віддалення та втрату колишньої близькості та тепла між закоханими. Використання таких образів та метафор надає пісні глибокого емоційного звучання, роблячи її зворушливою та меланхолійною розповіддю про любов, втрату та надію на збереження хоча б найменшого зв'язку, символічно вираженого в бажанні "хоча б на мить" бути разом через інстаграм.