Пісня "Мабуть розлюбила на кордоні пропаганди" Нікіти Кісельова розкриває тему втрати близькості та розриву відносин на тлі соціально-політичних подій. Використовуючи образ зимового дня, коли "обрій димів", та затремтілі "бетонні стіни", автор передає атмосферу холоду та ізоляції, що символізують віддаленість між коханими.
Повторювані спроби зв'язку, як "постійно дзвонив", та бажання поділитися "вечірніми новинами", підкреслюють спроби зберегти зв'язок та інтимність, незважаючи на зовнішні обставини. Образ нічного неба, "ясного" та "зоряного", є контрастом до холодної реальності, нагадуючи про тепліші часи у відносинах.
Розведені мости між ними та "обіцянки, що розлетілися як квіточки лаванди", символізують втрачені надії та обіцянки, що не були виконані. "Не дійшли до тебе про кохання листи, мабуть загубились на кордоні пропаганди" - це метафора, що вказує на втручання зовнішніх сил (пропаганди) в особисті відносини, внаслідок чого їхня любов і спілкування страждають.
Заключні рядки, де почуття "розсипались як доміно", а вони вже "не цілуються в губи не співають дифірамби", говорять про кінцеву втрату інтимності та тепла, які були між ними. Пісня в цілому висвітлює, як зовнішні обставини можуть негативно вплинути на особисті відносини, залишаючи по собі тільки спогади про колишню близькість.