Пісня "І де би ми не блукали кого би не обіймали" у виконанні Alena Omargalieva занурює слухача у глибоку рефлексію про втрату, любов і самопізнання. Від початкових рядків, де згадується метафора вогню та річки, ми розуміємо, що лірична героїня переживає перетворення. Вона говорить про втрату контролю над ситуацією і зміну в собі, яка символізує новий етап у її житті. Згадка про "нашу правду - таку крихку" вказує на тендітність відносин між людьми, на їхню вразливість.
Приспів пісні, "І де би ми не блукали Кого би не обіймали Не розбивали би наш кришталь", говорить про намагання зберегти цілісність спільних спогадів і відносин, попри розлуку та зміни. В цих рядках чується сум за минулим, за тим, що більше не може бути відновлено. Також вони відображають ідею, що деякі зв'язки залишаються незмінними на емоційному рівні, незважаючи на фізичну відсутність.
Далі в пісні йдеться про спроби забуття і втечу від реальності через "Подвійний віскі", який вже "Нікого не спасе". Це вказує на глибоке розчарування і втому від спроб знайти розраду в забутті. "Нам більше нічого втрачать" може говорити про досягнення певного етапу прийняття втрати, про усвідомлення, що попереду може бути лише нове, оскільки все старе вже залишилося позаду.
У цілому, пісня висвітлює емоційний шлях людини, яка переживає розставання або втрату близької людини. Вона розповідає про складний процес переосмислення власного життя, про пошуки сили протистояти болю і розчаруванню, і, врешті-решт, про пошук самої себе у цьому новому стані буття. Використання символізму води, вогню, і кришталю додає пісні багатогранності, підкреслюючи непостійність життя та необхідність знаходити в собі сили для продовження шляху вперед.