Пісня Артема Лоїка "Бро, закороти мені цей приспів в голові" розгортається навколо критики сучасного суспільства та його цінностей. Використовуючи образи корпоративних вечірок, автор висміює поверховість та бездушність, що часто панують у таких зібраннях. Фраза про королів, що роздягають нас голі, символізує маніпуляції та експлуатацію звичайних людей владою та багатими.
Далі Лоїк порушує тему втрати сенсу та ідентичності, порівнюючи людей з кораблями, що тонуть у "океані-борделі". Цей образ підкреслює відчай та безвихідь, в якій опиняються індивіди, втрачаючи своє місце та цінності в суспільстві, що перетворюється на безмежне море споживацтва та розпусти. Вони намагаються зібрати "недокубки" свого життя, прагнучи знайти стабільність і сенс.
Заключні рядки пісні підсилюють ідею боротьби за збереження власної ідентичності та гідності в умовах суспільної апатії та зневаги. Автор закликає не здаватися, не дивлячись на зовнішній тиск та виклики, а натомість шукати шляхи для самовираження та здобуття поваги. Через метафору рими, як бісеру, що накидається на мозок, виражається спроба пробудити суспільну свідомість та закликати до рефлексії над власним життям та діями. Пісня є гострою соціальною критикою, закликаючи до осмислення та відповідальності.